This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

 

 

 

 

 

O nas

"HONPAKS" s.c. posiada wieloletnie doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu narzędzi do mechanicznej obróbki drewna. Zakład powstał w 1989 r. i mimo dużej konkurencji znajduje swoje miejsce na rynku rozwijając ciągle swój potencjał wytwórczy.

Przestrzegamy zasady indywidualnego podejścia do potrzeb i wymagań użytkowników narzędzi. Stosujemy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, a nasze narzędzia posiadają znak bezpieczeństwa "B", co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Obecnie produkujemy frezy ścinowe z ostrzami z węglika spiekanego (HM) i stali szybkotnącej (HSS), które są przeznaczone do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych a także aluminium i tworzyw sztucznych.

Zamówienia realizujemy w oparciu o wskazane oznaczenia katalogowe bądź dostarczoną przez klienta dokumentację. Wykonujemy również (gratis) projektowanie narzędzi na podstawie dostarczonego wzoru jaki ma być uzyskany na gotowo po obróbce.